Polojkov Blog!
"Jedina osoba od koje ništa ne možemo naučiti smo mi sami" – Anonimni autor
Za one na vrhu, akcije nemaju posledice, tako da mogu da deluju nekažnjeno.
Svi podržavaju Sistem, jer misle da će jednog dana biti na vrhu.
Niko dobrovoljno ne napušta vrh, već biva istisnut.